Starten met karate in januari 2022?

Wil jij starten met karate of eens genieten van een proefles? Er is geen eenvoudigere manier om kennis te maken met deze fantastische sport en onze club door zelf eens mee te trainen. Daarom nodigen we graag iedereen uit om kennis te maken met ons via een aantal proeflessen bij de start van het nieuwe jaar.

Wanneer? De eerste twee weken na de kerstvakantie. Start op 12 januari. (tem 21 januari)

Voor wie? Enkel voor onze jeugdwerking <13 jaar

Ken je iemand die nog op zoek is naar een sport of wil je je vriend(in) erbij op onze wekelijkse training. Aarzel niet om vrienden, buren, familie, klasgenoten… uit te nodigen om deel te nemen aan deze gratis lessen zodat ook zij kunnen proeven van karate.

Starten met karate?

Waar & wanneer?

Maak kennis met onze lesgevers