Corona update: geen training tem 26 januari

Beste leden, 

Door de toename van het aantal positieve coronagevallen binnen onze clubwerking zien wij ons genoodzaakt de deuren tijdelijk te sluiten. Wij hebben deze beslissing als club genomen omdat wij de gezondheid & veiligheid van onze leden centraal plaatsen. 


Zoals jullie weten hebben wij doorheen de voorbije jaren en maanden het maximum gegeven om creatief, flexibel, positief en vol passie aan te slag te kunnen blijven. Maar dit is nu even overmacht. We nemen dus een weekje pauze. 

Concreet:

  1. Geen training op woe 19, vrij 21, ma 24 en woe 26 januari
  2. We hernemen de trainingen op vrijdag 28 januari. 

Voor de nieuwe kinderen die waren gestart met de proeflessen: jullie kunnen terug aansluiten vanaf 28/01 voor 2-3 extra proeflessen. Hou onze website in de gaten.