Het Tornooi van Eeklo was top!

De titel spreekt voor zich. Wij, als organisatie vonden het Tornooi meer dan geslaagd. In het bijzonder willen wij dan ook iedereen hiervoor bedanken. Het lijstje is zeker en vast lang maar we mogen niet onderschatten dankzij wie dit allemaal mogelijk is.

Bedankt aan IEDEREEN en vooral aan alle kampers, coachen, supporters, onze huisfotograaf, scheidsrechters, dokter, medische staf, onze sponsors, wedstrijdsecretariaat, helpers, sporthal Eeklo, cafetaria, schrijvers, alle leden van onze club, ons bestuur en in het bijzonder Danny & Wim.

Dankzij jullie kunnen we terugblikken op een fantastisch tornooi en aftellen naar de volgende editie.

Naast een voortreffelijke organisatie kunnen we ook tevreden zijn als club met de inzet, motivatie en niveau van ons kampers. Dit resulteerde zelf in een halve finale voor Joran Baetens en een 4de plaats kata voor Maarten Corijn. Een knappe prestaties van onze miniemen!

De foto’s (op Facebook) of in hoge resolutie op Flickr, met dank aan Filip Vercruysse.

Proficiat en op naar de volgende!

1150935_10152614151519300_6575756124901549824_n