Starten met karate in januari 2024?

Wil jij starten met karate of eens genieten van een proefles? Er is geen eenvoudigere manier om kennis te maken met deze fantastische sport en onze club door zelf eens mee te trainen. Daarom nodigen we graag iedereen uit om kennis te maken met ons via een aantal proeflessen bij de start van het nieuwe jaar.

Wanneer? De laatste twee weken van januari. Start op 17 januari. (tem 26 januari)

  • 4 GRATIS proeflessen
  • elke woensdag en vrijdag
  • start op woensdag 17 januari

Voor wie? Enkel voor onze jeugdwerking vanaf 6 jaar tem 12 jaar

Ken je iemand die nog op zoek is naar een sport of wil je je vriend(in) erbij op onze wekelijkse training. Aarzel niet om vrienden, buren, familie, klasgenoten… uit te nodigen om deel te nemen aan deze gratis lessen zodat ook zij kunnen proeven van karate.

Starten met karate?

Waar & wanneer?

Maak kennis met onze lesgevers